PARI GmbH

OD ROKU 2022 JE NAHRAZEN MODELEM PARI BOY Pro.

PARI BOY SX je inhalační přístroj s nebulizátorem umožňující výrazně kratší dobu inhalace. Díky PIF Control je PARI BOY SX schopen optimalizovat dechovou techniku. Rozprášený aerosol umožňuje cílené využití pro centrální nebo periferní oblast plic. Vysoký výkon a extra vybavení dělá z PARI BOY SX ideální volbu léčby vážných onemocnění dýchacích cest (např. CHOPN, cystická fibróza). Výkonný kompresor PARI BOY SX v kombinaci s nebulizátorem PARI LC SPRINT zajišťuje krátkou dobu inhalace. Oba nástavce trysky (modrý i červený) představují velmi důležitý rys zařízení, protože umožňují uživateli přímou léčbu cílenou do centrálních nebo periferních oblastí plic. Červený nástavec vytváří tak jemné kapénky, že dosahují periferní oblasti plic. Modrý nástavec může poskytnout optimální léčbu centrálního respiračního ústrojí.


Další funkce

Dalšími funkcemi zařízení jsou přerušovač LC a PIF-Control-System (špičkový inspirační průtok). PIF-Control-System rozpozná, když uživatel dýchá příliš rychle a pomáhá ho naučit správnou techniku dýchání. Pomalé dýchání je nezbytné pro efektivní transport léčiva přes krk hluboko do plic. Přerušovač LC slouží k výběru přerušované nebo kontinuální nebulizace. Inhalační léčba v intermitentním módu pomáhá neplýtvat s léčivem. PARI BOY SX je vhodný pro pacienty od čtyř let.

Určení

Vhodný pro úspornou inhalační terapii cílenou do centrálních nebo periferních oblastí plic podle požadavků uživatele (výběrem určitého nástavce trysky). Ideální inhalátor pro použití v nemocnicích či na klinikách. PARI BOY SX je vhodný pro pacienty od 4 let.

Výhody

  • krátká doba inhalace < 5 minut
  • volitelná přerušovaná nebulizace
  • optimální dechový manévr díky PARI PIF
  • výkonný kompresor
  • zobrazení stavu naplnění léčiva
  • aplikace léčiva do centrálních nebo periferních oblastí plic
  • kód ZP v ČR 5008124
  • kód ZP v ČR pro roční balení (LC Sprint) 5008164
  • kód ZP v SR K74653

Nebulizátor

Nebulizátory PARI LC SPRINT family vybavené rozdílně barevnými nástavci trysek, podle tvorby různých velikostí kapének, nabízejí řešení přizpůsobené individuálním potřebám uživatelů podle indikace a věkové skupiny.

Nebulizátor PARI LC SPRINT je složen z malého počtu komponent, takže může být rychle a jednoduše sestaven nebo rozložen. To také usnadňuje jeho čištění. Jeho uživatelská přívětivost a vynikající výkon z něj dělá pro uživatele co nejpříjemnější inhalaci.

Technická specifikace
rozměry (v x š x h) 14,5 cm x 19,2 cm x 15 cm
hmotnost 1,7 kg
tlak 1,6 bar
elektrické připojení 230V, 50 Hz, 0.7A, 80W
Charakteristika aerosolu PARI LC SPRINT (modrý nástavec) PARI LC SPRINT (červený nástavec)
celkový výstupní výkon 600 mg/min 450 mg/min
medián průměru částic (MDD) 3,5 µm 2,2 µm
podíl částic s průměrem pod 5µm 67 % 89 %
Česká republika
Slovenská republika
Typy produktů Objednací kód
PARI BOY SX 085G3006
Náhradní díly a volitelné příslušenství Objednací kód
Pari Boy SX roční balení příslušenství 023G8511
Pari LC Sprint nebulizátor 023G6001
hadička 1,2 m (f/m) 041B4591
náustek univerzální 022E3050
dětská maska Soft „Spiggy“ 041G0741
maska pro dospělé Soft 041G0740
filtr vzduchový 041B4852